2011. június 13., hétfő

valahogy így

Ha lenne varázsszőnyegem, azt most nem használnám, mert nagyon hideg van. De ha lenne egy limuzinom, akkor most elszáguldanék vele. Mert itt nem jó, máshol meg de. Vagyis jó, na, bonyolult. Ez nem egy túl rottyos (?) bejegyzés, mert túl vagyok egy emelt történelem érettségin, ami leszívta az agyam 30%-át, 60%-at le fog még a magyar meg az angol, a többit meg elverem örömlányokra. Ha kérdezné valaki, jól sikerült. Ma megcsípett a csalán, meg sok szúnyog. Édes a vérem. Érzik, hogy vágyakozik. És ezért kiszívják... Szemetek. Most, hogy ülök, érzem, az egész lábam ég, de nem vakarhatom. Legközelebb télen megyek kirándulni. Rövidnadrágban! Szép is a természet, főleg ha megosztod valakivel. Lehet szavazni, hogy mit álmodjak ma. Viszont csak annak mondom majd el reggel, akinek én szeretném. Ez a jó a tetkóban is.

már érted, london miért horvátország nekem

megadtam

Üdvözlöm érintem nem mutatom
Nem emlékeztetem nem kutatom
Nem zavarom zavarom csak figyelem
Belefeledkezem vele utazom

Nem sürgetem nem várom
Nem bántom nem sajnálom
Nem sajnáltatom magam magam adom
Neki megadom neki megadom magam

Felkavarom felkavarodom
Megálmodom belelátom
Megkövetem megkövetelem
Megszelídítem megbánom

Meggyújtom eloltom meggyújtom eloltom

Megoltalmazom elragadom
Elragadtatom magam magam adom

Megadom megadom neki megadom magam

Nem suttogom elkántálom
Megkóstolom megkínálom
Keveredek belehabarodom
Belefeledkezem vele utazom

Felismerem feltüzelem
Megszállom megbabonázom
Megbabonáztatom magam magam adom
Megadom megadom neki megadom magam

2011. június 5., vasárnap

Tessék?



mások játszanak s mi lessük függöny mögül