2011. június 13., hétfő

valahogy így

Ha lenne varázsszőnyegem, azt most nem használnám, mert nagyon hideg van. De ha lenne egy limuzinom, akkor most elszáguldanék vele. Mert itt nem jó, máshol meg de. Vagyis jó, na, bonyolult. Ez nem egy túl rottyos (?) bejegyzés, mert túl vagyok egy emelt történelem érettségin, ami leszívta az agyam 30%-át, 60%-at le fog még a magyar meg az angol, a többit meg elverem örömlányokra. Ha kérdezné valaki, jól sikerült. Ma megcsípett a csalán, meg sok szúnyog. Édes a vérem. Érzik, hogy vágyakozik. És ezért kiszívják... Szemetek. Most, hogy ülök, érzem, az egész lábam ég, de nem vakarhatom. Legközelebb télen megyek kirándulni. Rövidnadrágban! Szép is a természet, főleg ha megosztod valakivel. Lehet szavazni, hogy mit álmodjak ma. Viszont csak annak mondom majd el reggel, akinek én szeretném. Ez a jó a tetkóban is.

már érted, london miért horvátország nekem

Nincsenek megjegyzések: