„Nagyon szerencsés vagyok, hisz mindig voltak körülöttem olyan emberek, akikre felnézhettem, s nem kellett az újságokban keresnem példaképeket.” Vallja Nagy Simon Mihály, ha a bálványokról kérdezzük. Márciusban az ő történetét ismerhetjük meg.
Misi 1992. február 20-án látta meg a napvilágot egy budapesti kórházban. A zene mindig is élete szerves része volt, az első gitárleckéjét még a Kiss Árpád Általános Iskola elsős kisdiákjaként vette Gordos Jánostól. Kicsi kezei miatt kezdetben nehezen ment a játék, borzongott a hangszertől, így amikor csak tudta, elkerülte messzire. Pár évvel később a zeneiskolában zongoraórákra járt – amikor kedve tartotta, hisz a fekete-fehér billentyűk sem kötötték le a figyelmét. „Anyukám íratott be ezekre az órákra, akinek nagyon hálás vagyok, amiért mellettem áll és támogat. Ő az igazi példaképem.” Ekkor kezdett el járni a dejtári madarász táborba is, mely nyarai fontos eseménye lett. „Ha nem lenne, valószínűleg én is más ember lennék, meghatározó emlékek kötnek Kagyerják Pali bácsi táboraihoz.” – mondja Misi. Hosszú idő után azonban saját magától ragadott ismét gitárt, és gyártotta sorra a Ben Howard és Tom Smith (Editors) inspirálta „szobaalapokat”, majd megtanult citerázni is.
A Balassi Bálint Gimnáziumban töltött évei alatt barátaival, Bárány Bencével, Kovács Péterrel, Kökény Ákossal és Fábián Dáviddal zenekart alapított, első fellépésük Kőműves Anna kiállítás megnyitóján volt. Lelkesedésüket és tehetségüket balassagyarmati, érsekvadkerti, őrhalmi koncerteken is bebizonyíthatták, sőt, Dáviddal Budapesten is játszhattak egy akusztikus esten. S hogy mi a zenekar neve? „Ami éppen tetszik! Különös a mi történetünkben, hogy mindig más névvel léptünk fel. Kezdtük úgy, mint Racing Rats, aztán jött a Quasimodo Quartet, Orange Country, de végül talán lehorgonyzunk az első mellett, mely teljesen véletlenül lett a feldolgozásokat játszó formációnk neve. Köszönjük Zolnyánszki Zsoltinak, hogy végig összefogott minket!” Ezzel a névvel, s tagcseréket követően októberben felléptek a gödöllői egyetem gólyabálján is (mostani felállás: Nagy Simon Mihály, Fábián Dávid, Csikány Péter, Bárány Bence). Misi hirdeti egy ismerőse mondását: „a zenét nem mi írjuk, csak közvetítő csatorna vagyunk.”
A zene mellett a táncban is ígéretesnek bizonyult az őrhalmi fiú. Tagja a Palóc Néptánc Egyesületnek, akikkel Erdélyben és Lengyelországban is lehetőségük volt a magyar néptánc varázsát megmutatni.


