2008. junius. 12.
csütörtök.
utolsó kártyázás.
Máté utoljára vert át minket makaóban.
utolsó angol óra, amin Kesével Fáni tengerimalacát utánoztuk.
az utolsó kémia, ahol a feszült csendet most a nyugodt mélabú váltotta fel.
az utolsó 7 óránk az évben.
Imo tudta hogy meg fog bukni, de ekkor még nemtudtuk hogy nem marad Gyarmaton.
fájdalmas tud lenni az elválás. 24 ember 10 hónapon keresztül a hét 5 napját veled tölti. barátok lettünk.
sütött a nap, emlékszem. szép idő volt, ki akartunk menni. de este PASO volt.
mindenki tudt hogy ez lesz, de senki nem tett érte semmit. most ugyanez. kezdek félni.
már semmi nem ugyanaz.
1 megjegyzés:
szia :)
Nagyon tetszik ahogy írsz / írtál, bepakoltalak a blogrollomba.
üdv. : Andie.
www.confectionerie.tk
Megjegyzés küldése