Elmesélem, megmutatom

a valóság képekben, betűlevesként, változó adagokban, szívből, lélekből

2012. február 23., csütörtök

Grr

Jelenleg ez a mondat határoz meg főleg:
Bele
fogok
csavarodni
a
felvételi
eljárásba!
Bejegyezte: fillérekből ragyogó nő dátum: 15:46

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal
Feliratkozás: Megjegyzések küldése (Atom)

Blogarchívum

  • ▼  2012 (49)
    • ►  augusztus (7)
    • ►  július (11)
    • ►  június (4)
    • ►  május (5)
    • ►  április (6)
    • ►  március (4)
    • ▼  február (4)
      • Grr
      • (18:46) Virágh ordít, kritizál és "udvarol" is kic...
      • Az objektív(ek) mögött
      • Most közelről volt szerencsém megérezni, milyen az...
    • ►  január (8)
  • ►  2011 (80)
    • ►  december (18)
    • ►  november (11)
    • ►  október (12)
    • ►  szeptember (15)
    • ►  augusztus (7)
    • ►  július (6)
    • ►  június (3)
    • ►  május (2)
    • ►  február (1)
    • ►  január (5)
  • ►  2010 (12)
    • ►  december (3)
    • ►  november (5)
    • ►  március (1)
    • ►  február (3)
  • ►  2009 (15)
    • ►  augusztus (3)
    • ►  július (3)
    • ►  április (3)
    • ►  január (6)
  • ►  2008 (85)
    • ►  december (1)
    • ►  november (38)
    • ►  október (46)

Magamról

Saját fotó
fillérekből ragyogó nő
"Vallj színt!" - rivallják. "Szivárvány." - suttogom.
Teljes profil megtekintése
Vízjel téma. Téma képeinek készítője: Nic_Taylor. Üzemeltető: Blogger.