a valóság képekben, betűlevesként, változó adagokban, szívből, lélekből
2012. június 28., csütörtök
Az anyakönyvi kivonatomban ez áll még:
MAGYAR NÉPKÖZTÁRSASÁG (tollal átsatírozva a 'nép'), persze a régi címerrel.
Felhasználták a megmaradt kivonatokat, 'ne vesszen má' kárba' alapon.
Én sem vagyok mai darab, no :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése