Elmesélem, megmutatom
a valóság képekben, betűlevesként, változó adagokban, szívből, lélekből
2012. augusztus 15., szerda
Gondoltam majd mondok valamit, valami okosat és csípőset, hogy meglepődjön és ne érezze magát nyeregben. Aztán...
-Tudod mi vagy te?
-............ Egy kisfiú. (épp csak annyira aranyosan biccentve, hogy biztos hatást érjen el)
...kész, végem lett. nem tudok erre mit mondani. Imádom!
♥
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése