2012. augusztus 15., szerda

Gondoltam majd mondok valamit, valami okosat és csípőset, hogy meglepődjön és ne érezze magát nyeregben. Aztán...

-Tudod mi vagy te?
-............ Egy kisfiú. (épp csak annyira aranyosan biccentve, hogy biztos hatást érjen el)

...kész, végem lett. nem tudok erre mit mondani. Imádom! 

Nincsenek megjegyzések: