2010. november 4., csütörtök

Pont ilyen

Pontosan egy hónappal a szalagavatóm előtt járunk, őszi szünet, ropogós, illatos avarral, boldogsággal. Csak hogy időben és térben elhelyezzem magam. Hihetetlen tempóban haladunk a műsorral, éppen ma fejeztünk be mind a 6 táncunkat. Négy óra tömény tánc... Nekem, aki csak a lassú ingóbingó mozgáshoz vagyok szokva, ez egy kemény menet volt. De megérte, jól megcsináltuk a dolgot. Képességeimhez mérten elégedett vagyok magammal. Konkrétan folyik rólam a víz, ami kicsit még talán erotikus is lenne, de mivel az ájulás határán vagyok, csak olaj a tűzre. Forr már a teavizem, meg az agyvizem is, lassan nekiállok megfürödni, aztán meglátjuk még mit hoz ez a nap. Említettem, hogy boldogság van. Igen. De ez már egy másik bejegyzés.

Nincsenek megjegyzések: