2012. augusztus 27., hétfő

Ilyen az én...

A héten meghalt a halam. Igazából ez nem meglepő, mellőlem hullanak a kisállatok. Pedig ez utóbbi, Mr. Cápa már egészen sokáig bírta. Elhunyását megelőző egy-két napban gondoltam rá, hogy ojj, vajon mit csinálok ennyire jól, hogy ilyen sokáig él? Lehet ezzel bevonzottam a bajt... Na mindegy. Szóval ilyen az én formám.
Nemsokára elkezdődik a mókuskerék, beiratkozás, tárgyak tömkelege, stb... Várom. Azt hiszem.
Gergő már több, mint egy hónapos, mi meg már olyan 14 hónaposak lehetünk.

És még mi történt? Több, mint egy év után magamtól néztem itthon dvd-n filmet. És egy este alatt elolvastam egy könyvet is. Furcsa, hogy ezek így egyszerre törtek rám. Mi volt a film címe? Annie Hall. És a könyvé? Annie Hall - forgatókönyv. Mi ez, ha nem függőség? :) (mint a film, mint pedig WA iránt)

2 megjegyzés:

Szilvus írta...

akkor most mit csináljak a forgatókönyvvel amit neked vettem??? :O :) (bár felmerült bennem, hogy már megvan...)

fillérekből ragyogó nő írta...

elolvasom azt is, hátha van benne újdonság ;)