2009. január 27., kedd

...

Szentimentális ember sosem lehet igazán boldog. Ezt próbálták már cáfolni? Én meg akarom cáfolni! Régen érzékenyebb ember voltam (nem is olyan régen még...lehetett úgy fél éve), mindenen, mindenhol, mindenkinek el tudtam magam sírni. Mi lelt? A szerelmemnek most egy gyermeki hisztit kísérő erőltetett, pár cseppes kis sírást sem tudok kicsikarni magamból. Miért? Mert már nem akarok sírni. Kész. Elfogytak. Egyelőre; amíg majd megint vissza nem taszítanak kezdeti, mindenkinekmindenholsírós állapotomba.

Nincsenek megjegyzések: