Elmesélem, megmutatom

a valóság képekben, betűlevesként, változó adagokban, szívből, lélekből

2010. december 2., csütörtök

!

Hamarosan egy durrogós bejegyzésben kifejtek pár dolgot, ami nem lesz kifejezetten kedves, legalábbis számomra nem. El lehet kezdeni félni.
Ja igen, felmerül, miért nem most. Egyszerű. Ülepedik.
Bejegyezte: fillérekből ragyogó nő dátum: 18:26

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal
Feliratkozás: Megjegyzések küldése (Atom)

Blogarchívum

  • ►  2012 (49)
    • ►  augusztus (7)
    • ►  július (11)
    • ►  június (4)
    • ►  május (5)
    • ►  április (6)
    • ►  március (4)
    • ►  február (4)
    • ►  január (8)
  • ►  2011 (80)
    • ►  december (18)
    • ►  november (11)
    • ►  október (12)
    • ►  szeptember (15)
    • ►  augusztus (7)
    • ►  július (6)
    • ►  június (3)
    • ►  május (2)
    • ►  február (1)
    • ►  január (5)
  • ▼  2010 (12)
    • ▼  december (3)
      • Archívumból
      • Így is lehet?
      • !
    • ►  november (5)
    • ►  március (1)
    • ►  február (3)
  • ►  2009 (15)
    • ►  augusztus (3)
    • ►  július (3)
    • ►  április (3)
    • ►  január (6)
  • ►  2008 (85)
    • ►  december (1)
    • ►  november (38)
    • ►  október (46)

Magamról

Saját fotó
fillérekből ragyogó nő
"Vallj színt!" - rivallják. "Szivárvány." - suttogom.
Teljes profil megtekintése
Vízjel téma. Téma képeinek készítője: Nic_Taylor. Üzemeltető: Blogger.