a valóság képekben, betűlevesként, változó adagokban, szívből, lélekből
2010. december 2., csütörtök
!
Hamarosan egy durrogós bejegyzésben kifejtek pár dolgot, ami nem lesz kifejezetten kedves, legalábbis számomra nem. El lehet kezdeni félni. Ja igen, felmerül, miért nem most. Egyszerű. Ülepedik.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése