2012. január 27., péntek

Az első levél - válasz

Szia kistestvér!

Én Csóri Eszter vagyok, 2 éves mindjárt. Láttam, ahogy Anya olvasta a levelet, amit írtál nekünk, gondoltam válaszolok neked. Én nagyon örülök, hogy lesz egy testvérem, sokat játszunk meg fogócskázunk együtt. Anyával sokat vagyunk ketten, mert az Apukánk dolgozik, és ezért jó, hogy már négyen leszünk egy család. Bocsánatot kérek, ha véletlenül megütöttelek a pocakban, én is sokszor még figyelmetlen vagyok, de ahogy növök, úgy tanulok meg egyre több mindent. Például , hogy vigyázni kell ha szaladok, meg már majdnem ki tudom mondani, hogy Anya. Apát néha Micunak hívom, mert sokat kiabálja neki ezt az Anyu, ezért hip-hop megtanultam. Te is megfogod. Meg azt is, hogy kell ügyesen enni villával meg kanállal, én ezeket már mind tudom! Ha valami nehezen megy majd akkor én segíteni fogok neked, hogy szépen megtanulj te is mindent. Jó testvérek leszünk! Vannak is nagyon vicces emberek, mint például Bálint, ő jó sok vicceset szokott mutatni, de Anya mindig rászól, hogy ne tanítson meg engem a rosszra, ezért sokszor, amikor bohóckodik nekem, nem figyelek oda, hogy ne tanuljam meg a rosszat. Figyelek majd rá, hogy te is jól viselkedj! Nagyon várom, hogy megmutathassam a játékaimat, meg a sok könyvemet. Nézünk majd együtt mesét, Frakkot, Micimackót és sok Pom-Pomot, ezek a kedvenceim. Várlak már, sőt, még nagyon sokan, képzeld, még Amerikában is várnak téged! Nem tudom hol van, de szerintem nagyon messze. Ott laknak Anyáék barátai. Remélem jól érzed magad köztünk, és majd rajzolunk is együtt, azt is szeretek, majd megmutatom, hogy kell.

Siess hozzánk, szeretettel várunk téged Kistestvérkém!

Nővérkéd:
Csóri Eszter

u.i.: Apa magas és jóképű, Anya pedig kicsi és jóképű. Szóval biztosan te is nagyon jóképű leszel!

Nincsenek megjegyzések: