Pár (balassagyarmati gyökerekkel bíró) lelkeskatona elindított egy weblapot, melyet érdemes figyelni, hisz nem népet butít, nem beszél sületlenségeket és nem hobbigasztrobloggerkedik. Közöl, felhív, megmutat. És ez jó. Lehet követni Facebook-on is, mert az most nagy divat.
Szóval: http://bgyarmat.com/
Szeressétek!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése