2012. január 31., kedd

Felhívás...

... keringőre. Vagyis követésre.
Pár (balassagyarmati gyökerekkel bíró) lelkeskatona elindított egy weblapot, melyet érdemes figyelni, hisz nem népet butít, nem beszél sületlenségeket és nem hobbigasztrobloggerkedik. Közöl, felhív, megmutat. És ez jó. Lehet követni Facebook-on is, mert az most nagy divat.

Szeressétek!

Nincsenek megjegyzések: