a valóság képekben, betűlevesként, változó adagokban, szívből, lélekből
2012. április 16., hétfő
Apának a legjobb "frizurát" csinálni. Gép, aztán olló majd borotva. Semmi fazon, a kérés mindössze annyi, hogy ne látszon, mennyire ősz és hogy rövid legyen. Ennyi. Kár, hogy én sajnálom a hajam erre.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése