2012. április 24., kedd

Hogyha nékem sok pénzem lesz I.

...abban biztos vagyok, hogy az lesz az első dolgom, hogy Apának veszek egy éttermet. Sokat emlegeti a Balassát, és tudom, hogy nagyon szerette, s bár visszahozni nem lehet azokat az időket, de legalább azt csinálhatná, amihez a legeslegjobban ért.

u.i.: welcome new Blogger!

Nincsenek megjegyzések: