...abban biztos vagyok, hogy az lesz az első dolgom, hogy Apának veszek egy éttermet. Sokat emlegeti a Balassát, és tudom, hogy nagyon szerette, s bár visszahozni nem lehet azokat az időket, de legalább azt csinálhatná, amihez a legeslegjobban ért.
u.i.: welcome new Blogger!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése