2012. május 4., péntek
!!
"A 4 év alatt végigpuskáztam minden dolgozatot, érettségin hogy oldjam meg?? Minek egyáltalán érettségizni??Olyan igazságtalan az élet!!!!!!!" Megmondom anyukám mi a valódi igazságtalanság!! Az, hogy édesanyádéknak lesz annyi pénze, hogy az épphogy' meglett érettségid után még egyetemre menjél, aztán lediplomázz valahogy, majd teljesen haszontalan legyél... Na meg az, hogy az én szüleim évtizedek óta dolgoznak becsületesen, és nekik mégsem sikerül segíteni nekem. Nem irigylek senkitől semmit, tényleg, csak anyáékat sajnálom, hogy vért kell izzadniuk, hogy a gyereküknek legyen lehetősége kijutni innen...
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése