2011. október 4., kedd

Ma ismét beleszerettem a szerelmembe. És csodálatos érzés, hogy még jobban tudok vágyakozni utána, még jobban belé tudok csavarodni. Fantasztikus szerelmem van, a legjobb a világon. Soha többé nem kell más, csak Ő számít, rá hallgatok, neki elmondok mindent, csak az Ő ölelése kell, az ő szerelme. Nem is tudom már tovább fokozni. Talán nem is szükséges, inkább lubickolok még magamban, a mézcseppízű valóságomban, Benne.




Nincsenek megjegyzések: