a valóság képekben, betűlevesként, változó adagokban, szívből, lélekből
2011. október 19., szerda
öö, szóval, mindjárt karácsony... és amellett, hogy boldogságot, egészséget, papámnak gyors gyógyulást, és rengeteg szeretetet kívánok mindenkinek, magamnak még egy Zazálea táskát is (mert az ember lánya sosem lehet eléggé önző, ösztönéből adódóan)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése