2011. október 26., szerda

Kérdések, válaszok nélkül

Egyszer elfogynak a könnyeink? Mi táplálja őket? A szerelem, a bánat? Honnan jönnek? Az agyunkból vagy a szívünkből?
Na mindegy.

Nincsenek megjegyzések: