Tegnap néztem egy videót Eszter első lépéseiről. Szilvi hívogatta magához a babát, és ahogy hallottam a hangját, nagyon szép volt. Mint amikor a mesében a tündér trillázik. Kellemes, szép, megnyugtató hang volt ez. Úgy beleszerettem. Ma hallom élőben is!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése