Ma délután megszületett Csóri Gergely, Micu és Szilvi kisfia, Eszter kistestvére. A gyermek 4200 grammal és 56 centiméterrel jött a világra. (kb. annyival, mint én anno) Nagyon-nagyon örülök, el sem tudom mondani! Mindenki egészséges, most valószínűleg békésen alszanak. Gyönyörű baba, már láttam képeket is. Tényleg nem tudok mit mondani, nincsenek szavak.
Küldök neked Gergő egy dalt, amit igazából nem szeretek, de más ide illőt nem tudok.
http://www.youtube.com/watch?v=5FlGtUWgUD4
Isten hozott, kicsi fiú! Remélem jól érzed majd itt magad :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése