2012. július 27., péntek

Szeptembertől a Károli Gáspár Református Egyetem Állam- és Jogtudományi Karának jogi asszisztens szakos nappalis hallgatója leszek. Na és most levegőt veszek. Juppí!

u.i.: Ez egy fontos munka, nem hiába képzik ezeket a szakembereket egyetemen, a jogászok mellett közvetlenül, mert tulajdonképp a jobbkezeik (bővítve: majd a leendő főnök jobbkeze) leszünk. Ha nem is tudok majd annyit mint egy jogász, de elmélyülök a dolgokban rendesen.
Ennyi.

Nincsenek megjegyzések: