2012. július 18., szerda

Weöres-félperc

Ha pokolra jutsz, a legmélyére térj:
az már a menny. Mert minden körbe ér.


Jó, hogy valaki leírta ezt (is). Jó, hogy megtanultam és jó az is, hogy tudom még mindig. 

Nincsenek megjegyzések: