2012. július 27., péntek

Mindennap felbukkan az ablak előtt egy szajkó, és órákig ugrabugrál a fenyőágakon. Jól lakik, aztán továbbáll. De jön mindig. És ez nekem nagyon jó.

Nincsenek megjegyzések: