Nénik egymás közt, mellettem:
-Gondoltam rászánok 50ezer forintot hallókészülékre, annyit megér, de a lányom azt mondta, hogy 100ezer alatt nem kapok.
-Hát látszik, hogy te sem ezen a világon élsz.
Később:
-Elkezdett zúgni a fülem. Először idegesített, de észrevettem, hogy mióta zúg, meghallom, ha a gyerekek rágyújtanak a ház mellett éjszaka.
Wow, ezekszerint nem is jelent rosszat, ha zúg a fül! Csoda, hogy csak azt...
Na, szóval ilyenek vannak. Anya szerint fétisemmé vált ezeket meghallani. Hülyebeszéd-fétis. Jól hangzik. Szerintem Bálint is alátámasztja :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése