Na, de ez a kis történet csak éppen arra volt jó a mai napon, hogy tanultam belőle valamit. Döntéseket kell hoznunk, és bárhogy is válasszunk, valószínűleg mindig jó sül ki belőle, előbb-utóbb... Persze a másik tanulság az, hogy mindig a dolgok mögé kell néznünk.
Szóval ezzel az eseménnyel részese lehettem a saját tanmesémnek.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése