2011. november 23., szerda

Még ez

Vannak emberek akik valószínűleg lelkükben összefonódva születtek, aztán szétváltak, hogy megtalálhassák egymást. Mama és Papa, Anya és Apa, Szilvi és Miki példája bizony erősen példaértékű. Nem vicc a "jóban-rosszban együtt" szöveg. (most például...) Olyan ez, mint a tánclépések. Nézed a profikat, próbálod sután utánozni őket, de valamiért mindig elbénázod. Mert nem mehet ugyanúgy. Így alakult ki az a sok-sokféle tánc. Hogy próbálgatták egymást az emberek. A lábaikat ide-oda tették, próbálták érezni a rezgést. Aztán hopp, összerezzent a két test, bebizonyosodott az összetartozás. Onnantól nincs visszaút. Nincs az, hogy "mással is boldog leszek". Ne erőltessük... Bálint, édes, amikor azt mondom, hogy nekem ő a legtökéletesebb ember a világon, ő az a bizonyos, akkor csak legyint, rázza a fejét. Pedig ezt érzem én, remélem ő is. Hogy nem jó más, csak ő, mert benne van a világ. El kell hinni, magadba kell szugerálnod, hogy valakinek te vagy a legértékesebb kincse. Hidd csak el, bizony ez így van. A fél, a kifogástalan egészhez. Sokan kutatják mi is a titok, hát ez. Az elfogadás, hogy valaki önzetlenül szeret. A szív, fogadd csak el, a tiéddel együtt dobban, az veled együtt vész el. Nincs mese, valamiért így kell lennie.

Nincsenek megjegyzések: