2011. november 7., hétfő

!!!

Egy nagyon kedves ismerősöm (semmi túlzással, barátom) leírta DIÓHÉJBAN, hogy milyen ha egy egész kicsi gyermeket nevelsz, aki egyre jobban nő és csak nő, és makacsodik, és egyre jobban szeret, stb... Mivel az ember ujja fárad, ezért nem írt le mindent egyszerre, mert akkor egy jó kis regény kerekedett volna ki a soraiból :)

Ajánlom mindenkinek, aki kételkedik, aki kíváncsi, akinek bizonygatni kell, hogy így van... annak nem ajánlom, az majd úgyis megtapasztalja, ha lesz egy kistücsök a házánál.

Köszönjük meg Szilvinek, és az anyukáknak! Kívánok mindenkinek ennyi szeretetet!

Az írás itt olvasható:

Nincsenek megjegyzések: