2011. november 30., szerda

Jó kis búskomor nap. Amolyan nagyon tipikus novemberi. Már a falevelek sem susognak, nincsenek már. Láttam már szürkébbet, őszibbet, de ez most valahogy mégis jobban megvisel. De lássuk be, ezt is meg kell élni, nem lehet mindig rügyfakadás. Egyensúly, kedves Olvasóm, egyensúly. Törekedni rá, s ha nem is sikerül, megpróbáltad. Onnantól kezdve nem szólhat senki egy árva szót sem. Mert nem a cél a fontos, hanem az utazás, hogy élhessek egy bölcs közhellyel.

Nincsenek megjegyzések: