Elmesélem, megmutatom

a valóság képekben, betűlevesként, változó adagokban, szívből, lélekből

2011. november 16., szerda

nemtudomhanyadikszív

Szóval Ő az...

(bocsánat a lopásért, Sz)

...akiért mindent, bármit, akármit, akit a legjobban és legerősebben,
akiben örökké, és aki miatt nagyon...
Bejegyezte: fillérekből ragyogó nő dátum: 23:41

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal
Feliratkozás: Megjegyzések küldése (Atom)

Blogarchívum

  • ►  2012 (49)
    • ►  augusztus (7)
    • ►  július (11)
    • ►  június (4)
    • ►  május (5)
    • ►  április (6)
    • ►  március (4)
    • ►  február (4)
    • ►  január (8)
  • ▼  2011 (80)
    • ►  december (18)
    • ▼  november (11)
      • Jó kis búskomor nap. Amolyan nagyon tipikus novemb...
      • Nincs cím
      • Még ez
      • Így, későn... csak egy gyors valami
      • nemtudomhanyadikszív
      • Mi is?
      • In memoriam
      • !!!
      • Töredék a kisgyermekkorból
      • ♥ II.
      • Az előbb lilahagymát kerestem a konyhában, mindent...
    • ►  október (12)
    • ►  szeptember (15)
    • ►  augusztus (7)
    • ►  július (6)
    • ►  június (3)
    • ►  május (2)
    • ►  február (1)
    • ►  január (5)
  • ►  2010 (12)
    • ►  december (3)
    • ►  november (5)
    • ►  március (1)
    • ►  február (3)
  • ►  2009 (15)
    • ►  augusztus (3)
    • ►  július (3)
    • ►  április (3)
    • ►  január (6)
  • ►  2008 (85)
    • ►  december (1)
    • ►  november (38)
    • ►  október (46)

Magamról

Saját fotó
fillérekből ragyogó nő
"Vallj színt!" - rivallják. "Szivárvány." - suttogom.
Teljes profil megtekintése
Vízjel téma. Téma képeinek készítője: Nic_Taylor. Üzemeltető: Blogger.