2008. október 22., szerda

- Mi akarsz lenni, ha nagy leszel?
- Neharagudj, de semmi. Mi célom lenne egy tömegkultúrával szennyezett félholtra civilizált világban?
- Nade, biztos van valami elképzelésed.
- Töredékek..
- Mesélj!
- Rippl-Rónai és Csontváry miatt festő, Capa miatt fotóművész, magam miatt ember.*



*(apró kiemelt részletek. egyszerre nekem sem jut minden az eszembe)

Nincsenek megjegyzések: