a valóság képekben, betűlevesként, változó adagokban, szívből, lélekből
2008. október 13., hétfő
.
Volt egy cipőm, ami szürke volt, bebújós, macival az orrán, tudom ez most olyan mintha össze vissza hülyeségeket irkálnék, mer'hogy,hogy jön ide a cipő, de pl úgy, hogy ez az egyetlen cipő, amire kiskoromból emlékszem és most eszembe juttatta valaki
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése