2008. október 13., hétfő

.

Volt egy cipőm, ami szürke volt, bebújós, macival az orrán, tudom ez most olyan mintha össze vissza hülyeségeket irkálnék, mer'hogy,hogy jön ide a cipő, de pl úgy, hogy ez az egyetlen cipő, amire kiskoromból emlékszem és most eszembe juttatta valaki

Nincsenek megjegyzések: