2011. szeptember 19., hétfő

Alvy

"na... és eszembe jutott a régi vicc, tudják, hogy a pasi elmegy a pszichiáterhez, és azt mondja neki: Doktor úr, a bátyám megbolondult. Tyúknak képzeli magát.. Mire a doki azt mondja: Hát akkor jelentse be, és elviszik kezelésre. Erre a pasi: Bejelenteném én, csak hát akkor ott maradunk tojás nélkül. Hát valahogy én is így vagyok a kapcsolatokkal. Értik, hogy gondolom: mindegyik teljesen irracionális és őrült és abszurd és... de... de azért csak belevágunk mindig, mert hát a legtöbb ember nem akar ott maradni tojás nélkül."

Nincsenek megjegyzések: