FÉLEK AZ ÖREGEDÉSTŐL!
Őszintén mondva, én nem félek, sőt, várom is. Aha, mondhatnád, kedves olvasó, 18 évesen te aztán... Lehet. Ám én inkább már büszke akarok lenni a szarkalábakra a szememnél. Akkor már a taknyosok szemébe mondhatom: na látod, én megmondtam!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése