2011. szeptember 28., szerda

Jaj!

Minap a kezembe került egy újság, melynek címlapján ordított a hír:

FÉLEK AZ ÖREGEDÉSTŐL!

Őszintén mondva, én nem félek, sőt, várom is. Aha, mondhatnád, kedves olvasó, 18 évesen te aztán... Lehet. Ám én inkább már büszke akarok lenni a szarkalábakra a szememnél. Akkor már a taknyosok szemébe mondhatom: na látod, én megmondtam!

Nincsenek megjegyzések: