2011. szeptember 7., szerda

Mindent Anyáról

Anya nagyon figyel rám.
Anya vigyáz minden léptemre.
Anya jobb helyen van, ahol nincs rossz és mindig süt a nap.
Anya látja, hogy boldog vagyok.
Anya őrzi az álmaink.
Anya megsimogat és puszit ad, mikor elalszom.
Anya büszke az unokájára, és vigyáz, hogy ne sérüljön, ha elesik.
Anya mosolyogva néz rám.
Anya mindig ilyen lányt akart magának.
Anya velem sír, ha szomorú vagyok.
Anya örökre itt él, a szívemben.
Anya nagyon szeret engem.
Anya a legcsodálatosabb ember, aki valaha ezen a földön élhetett.

Szilvinek.
Anya sosem felejt téged! :)

1 megjegyzés:

Szilvus írta...

má megint megbőgettél... ;) :)
Szilvi szeret téged