Elmesélem, megmutatom

a valóság képekben, betűlevesként, változó adagokban, szívből, lélekből

2011. szeptember 26., hétfő

Eszter, a bácsival


szerelmeim, május, röpülő pitypangvirág
Bejegyezte: fillérekből ragyogó nő dátum: 22:01

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal
Feliratkozás: Megjegyzések küldése (Atom)

Blogarchívum

  • ►  2012 (49)
    • ►  augusztus (7)
    • ►  július (11)
    • ►  június (4)
    • ►  május (5)
    • ►  április (6)
    • ►  március (4)
    • ►  február (4)
    • ►  január (8)
  • ▼  2011 (80)
    • ►  december (18)
    • ►  november (11)
    • ►  október (12)
    • ▼  szeptember (15)
      • Karmazsinpirók
      • Jaj!
      • Hétfő
      • Eszter, a bácsival
      • írni, csak írni...
      • fenteső
      • Az elveszett patak - zsáner című kép
      • Alvy
      • Amindenségit
      • Pont most
      • Mindent Anyáról
      • .
      • Szépen kiöltözve...
      • Írói ars poetica
      • Bálint
    • ►  augusztus (7)
    • ►  július (6)
    • ►  június (3)
    • ►  május (2)
    • ►  február (1)
    • ►  január (5)
  • ►  2010 (12)
    • ►  december (3)
    • ►  november (5)
    • ►  március (1)
    • ►  február (3)
  • ►  2009 (15)
    • ►  augusztus (3)
    • ►  július (3)
    • ►  április (3)
    • ►  január (6)
  • ►  2008 (85)
    • ►  december (1)
    • ►  november (38)
    • ►  október (46)

Magamról

Saját fotó
fillérekből ragyogó nő
"Vallj színt!" - rivallják. "Szivárvány." - suttogom.
Teljes profil megtekintése
Vízjel téma. Téma képeinek készítője: Nic_Taylor. Üzemeltető: Blogger.