2008. november 17., hétfő
17/11/08
Semmi filozofikus dolog nem jut most eszembe. Szimpla napom van. Gondolkodni már kigondolkodtam magam 7 óra alatt... Jaajj. Egyszerűen csak örültem, hogy sütött a nap. Mostmár nem süt, kicsit be van borulva az ég alja, de felettünk még gyönyörű kék az ég. Ennek örülök. Csak ne lenne ilyen baszott hideg. Nem írom le a vágyaimat. Kurvára nem. Most nem. Ideges vagyok. De most nem szeretném magam túráztatni, mert rámegy az idegrendszerem. Az meg még kell. Nekem még ép, nem úgy mint egyeseknek... pf. Átlagos nap - átlagos hülyékkel - átlagos problémákkal. Na jo, nem átlagos. Azthiszem egy darabig nem lesz átlagos nap. De kitudja.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése