Megérkezett termékeny időszakom, tehát elkezdek majd mindent festeni és rajzolni és alkotni meg írni meg ragasztani, és ezt leírtam egy levegővel és most fújom ki mert már vörös a fejem az oxigénhiánytól de bírom még már nem. Huh. Na kaptam egy "munkát". Szépféle képet művészkedek egy fatáblára. Már most imádom, így üresen. Látom rajta a vásznam. Látom rajta a színeket. Látom rajta a művet. És ezt így elsőre. Yeeee.
Nemszereti szU ezt az időt. Olyan szomorú és bolond. Jó, azért a rossz időben is van valami szép, de most én napocskát akarok. Mire majd megszokom ezt a trágyát, jön majd úgyis a meleg. Akkor meg hiányozni fog az ősz. Hee, érdekes.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése