D: Hát akkor kezdjük el a páfrányokat.
Sz: Moha és páfrány... (osztály kitör a nevetésben)
D: Hát az most más....
D: De ha már itt tartunk, a Moha és páfrány egy jó csehszlovák mese volt, régen nagyon sokat néztem. (ecseteli, hogy miket nézett még...)
(természetesen az osztály még mindig nevet)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése