2011. december 15., csütörtök

...és akkor hopp... Elég egyetlen mondat, hogy elinduljon kifelé belőled az összegyűlt moslék. Nem rosszból, nem haragszol senkire, felgyülemlett minden. És most kijött. A fejed, az emberek, a nehézségek... Tudnád még sorolni. Csúnya, torz arccal rázod a fejed, mert elég, mert ne szóljanak hozzád, mert sok. Jöjjön ki! Ez a lényeg.

1 megjegyzés:

zsolie írta...

háháááá...akkor ez egy ilyen nap...szintén zenész...csak más a hangszer