Tesztkép: beállított portré, tolmácsi garázs mellett jobbról balra: Ata (kezében a miniEszter), Apa, Bandris, Alma, kutyó.
Örömködés, Eszter belebújik, szinte issza a képet.
Mima kérdi: Eszterkém, hol van Anya?
csöpi: AAAAoooo! (kiskezével rámutat a helyes megfejtésre, Anyára:)
na, ezen felbuzdul a kis csapat, kórusban: Eszter, hol van Apa?? Ismét nagy öröm, Eszter rámutat Micura.
Kis gondolkodás, adu ász kérdés: Eszter, hol vagy te a képen? Kisgyermek töri a fejét...: ott! (és ennek rettenetesen örül, teliszájjal nevet, hogy az biztosan ő lesz:) hííí, az nem te vagy!!!! - kiáltunk együtt. Hogy hova mutatott? A kép bal szélén lévő kutyára... :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése