Lehet, hogy rossz ember vagyok, sőt, de annyira nem szeretem, amikor Márai Sándoron, vagy Woody Allen-en nevetnek, válnak vicc tárgyaivá. Vagy Frida Kahlo szemöldökén élcelődnek... Ki tudok ezektől készülni. Persze, nevetni kell mindenen, ahány ember, annyi vélemény, vicc, nézőpont, stb. Nekem nem megy. Nem fogok nevetni, nem tudok. A mintaképeim (ez a szeretteimre, kedveseimre is vonatkozik) számomra szentek! Elfogult Zsófi!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése