2011. december 22., csütörtök

Itt vagyok ám, nem vesztem el. Csak üzemzavar volt. Éteri hiba. Megcsillant az ördög aranyfoga szemem tükrében.

Itt vagyok, kiabálom.
És folytatom.

Nincsenek megjegyzések: