2011. december 24., szombat

B

Az ember, aki kivárta(?), hogy szívem mélyén nyugalomra leljenek a dühöngő hullámok, aki vágyakozva(?) figyelte életem napjait, s mint kisgyermek, szívében strigulázta az eltelt időt, mikor jön el a pillanat. Világtalan voltam, elrejtettem az érzéseket, félve, bizonytalanul. Aztán... Egy nap, mintha egy jövendölés vált volna valóra, megfogta a kezem, és körbetáncoltuk a világot. Onnantól kezdve már papírforma, boldogan élnek... Így érzem, így szeretném!


ez a (az egyik) kedvenc képem róla

5 megjegyzés:

Szilvus írta...

az meg ott az én kedvenc pólóm (volt)... ;)

zsolie írta...

... az én kedvenc fűfélémről má' szó se essék! Tessék!

Szilvus írta...

úgy értem az a póló az enyém volt

zsolie írta...

én nem értem , Szilvus

fillérekből ragyogó nő írta...

jelentem, ez a póló megvan a Bálint gyermek szekrényében :)