2011. december 5., hétfő

Ketten vagyunk.
Így lettünk egészek.
Most jó.
Csak az enyém.
Én
az övé vagyok, teljesen.
Önzőség nélkül, sort sor alá,
marad ez.
Még.

Nincsenek megjegyzések: