2011. december 7., szerda
a változás direktben ment végbe
Kicsit változtattam a blogon. Hanyagolom egy rövidke ideig az én szív-takaró meleg színeimet, és kísérletezgetek a narancssárgával, kékkel. Kell a megújulás. Tudományos tény, hogy akinek monoton az élete, az előbb utóbb belefárad, és kiég. Nem kívánom senkinek ezt a sorsot. Néha csavarni kell egyet a mindennapokon. Jó, ha tudsz újat mutatni, adni, tanítani. Nemcsak magának, hanem a többi kis élőlénynek is. Mindenkinek szüksége van olykor egy fordulatra. Mert ugye aki változik, az lát, érez, hall, tapasztal. És aki lát, érez, hall, tapasztal, az él.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
1 megjegyzés:
..nekem nem megy az átalakítás!
Megjegyzés küldése